Bukmacher Betclic Polska online przygotował wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z Wimbledonu. Wystarczy zawrzeć kupon wielozdrzeniowy, aby liczyć na dodatkową kasę.

Darmowe 40 PLN za Wimbledon za obstawienie meczy od Betclic

Darmowe 40 PLN za Wimbledon za obstawienie meczy od Betclic

Nadmienić jest warto, że ciekawych potyczek podczas starć w Wimbledonie na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących starć. W dodatku na kortach zobaczmy legalny tej dyscypliny.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher Betclic PL, który oferuje akcję „Misja tenis”, a jest ona aktywna wyłącznie do do 4 lipca do godziny 23:59. Typer, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewny bonus na Wimbledon od Betclic:

Zadaniem graczy w promocji „Misja tenis” jest zawarcie kuponu AKO, czyli tzw. wielozdaniowego, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum cztery zdarzenia, ale wszystkie muszą pochodzić z oferty Wimbledonu
  • typy zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • kurs całkowity nie mniejszy niż 4.00
  • stawka kuponu wynosić musi minimum 20 PLN
darmowa gotówka na start STS

W przypadku wygranej gracz poza wygrana gotówką otrzyma extra bonus. A mianowicie na jego konto trafi bonus o wartości 40 PLN.

Bonus na start w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na bezpieczny kupon. Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego -> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, ze jak zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść najwięcej nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na EURO 2020 od bukmachera STS. Pula nagród 15 000 000 PLN dla gracz.
Następny artykułDarmowe bonusy na Igrzyska Olimpijskie u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE