Typujesz mecze u bukmacherów? Jak tak, to niewątpliwie warto jest skorzystać z akcji specjalnej STS, czyli „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. W ramach tej oferty gracze oprócz wygranie gotówki mogą co tydzień liczyć na dodatkowe środki. Pula nagród w tej ofercie wynosi, aż 35 000 PLN.

Gotówka dla graczy. Pula nagród 35 000 PLN co tydzień

Gotówka dla graczy. Pula nagród 35 000 PLN co tydzień

Nie da się ukryć, że typowanie u bukmacherów znowu staje się popularne. Wynika to z tego, że po kilku miesiącach przerwy wracamy z typowaniem meczy.

To sprawiło, że legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów, którzy obstawiają mecze. Bowiem pula nagród w akcji „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” wynosi, aż 35 000 PLN, W dodatku ta oferta trwa do odwołania, a składa się wyłącznie z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Pamiętaj! Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wykonanie dwóch czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Po czym gracz musi kliknąć w przycisk „Weź udział”. Znajduje się on w zakładce promocyjnej „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakłady AKO w ramach akcji „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Jednak istotny czynnik jest to, że na zakładzie musi znajdować się dokładna ilość czterech typów.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić typy, ponieważ wspomniany operator „daje wolną rękę” w tej kwestii. A trzeba przyznać, że jest z czego wybierać, ponieważ przede wszystkim oferta na piłkę nożną jest bardzo bogata. Na uwadze jednak trzeba mieć to, że minimalny kurs zdarzenia musi wynosić nie mniej niż 1.50.

betclic polska bonus za darmo
Aktualny kod promocyjny na bonus cashback w Betclic Polska

Stawka każdego zakładu natomiast nie może być mniejsza niż 15 PLN. Natomiast te kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Gracze, których kupon okazały się wygrane to oprócz wygranych podzielą się w każdym etapie pulą nagród, która wynosi 35 000 PLN. W czasie każdego etapu pod uwagę brane jest pięć kuponów.

Kod bonusowy w STS 2020:

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą otrzymać darmowe, pewne środki o wartości 29 PLN.

W dodatku to nie wszystko. Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty otrzyma bonus równowartości depozytu, a maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że trzeba dokonać aktywacji pakietu powitalnego poprzez wpisanie hasła promocyjnego — >> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla każdego gracza bez depozytu od Betclic.
Następny artykułDo 2220 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE