Przed nami kolejne spotkania podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. W czwartek 10 października swój pojedynek rozegrają Polacy, którzy zagrają mecz na wyjeździe z Łotwą. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję, w której zmniejsza ryzyko przegranej.

STS Bonus 10 PLN

STS Bonus 10 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 10 października do godz. 20:45. Gracz, który chce z niej skorzystać nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Podczas tej akcji bukmacher STS dopuszcza zarówno kupony SOLO jak i AKO. Jednak obowiązkowo na musi znajdować się nich zdarzenie specjalne: „Lewandowski strzeli bramkę i Polska powyżej 2.5 bramki”.

Stawka kuponu promocyjnego musi wynieść dokładnie 21 PLN. Trzeba jednak pamiętać, że automatycznie z tej akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

bonus bez depozytu od Fortuny za darmo

Bukmacher STS przyznaje darmowy freebet pod warunkiem:

  • kupon pojedynczy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon wielozdarzeniowy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane, zaś pozostałe typy były trafione

Każdy gracz w ramach tej akcji może otrzymać tylko jeden bonus.

STS: najnowszy pakiet powitalny dla graczy

Bukmacher STS oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać freebet 29 PLN, bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Chcąc liczyć na ten bonus wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan
Następny artykułBukmacher BetFan kupony bez podatku
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE