Legalny bukmacher BetFan oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to oferuje: bonus do 3000 PLN oraz pierwszy kupon bez ryzyka. To wszystko po wpisaniu darmowego kontu promocyjnego BETONLINE.

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który jeszcze nie korzystał z oferty bukmachera Betfan.

Warunki tej akcji są bardzo proste i przejrzyste. To sprawia, że nie zajmie użytkowi zbyt wiele czasu. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.Betfan.pl. Wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię i nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Bonus do 3000 PLN od bukmachera BetFan

Bukmacher BetFan zwiększa trzy pierwsze depozyty swoim graczom. Za każdą wpłatę można otrzymać bonus do 1000 PLN. Łącznie promocją objętą są trzy pierwsze depozyty, czyli gracz może otrzymać nawet 3000 PLN.

BetFan kod promocyjny na start

Zakład bez ryzyka u bukmachera BetFan

Pierwszy kupon dla graczy jest objęty zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się przegrany kupon to bukmacher dokona zwrotu stawki do 100 PLN.

Chcąc skorzystać z Cashbacka należy zagrać kupon AKO, gdzie kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.20. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli zagrany kupon okaże się przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic
Następny artykułSTS zmniejsza przegrane na kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE