Coraz bliżej do przywitania Nowego Roku 2021. Na tą okazję bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertą promocyjną, w której to na konto graczy może trafić nawet 200 PLN.

200 PLN na Nowy Rok u bukmachera STS

200 PLN na Nowy Rok u bukmachera STS

Warunki promocji „200 PLN na Nowy Rok” są niezywkle proste. Wystarczy jedynie spełnić dwa proste warunki promocji, aby otrzymać extra środki, za które będzie można obstawiać mecze.

Użytkownik, który jest zainteresowany tą ofertę w pierwszej kolejności musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 30 grudnia do 1 stycznia 2021 do godziny 23:59.

Pewne 200 PLN dla graczy na Nowy Rok 2021

Następnie gracz musi dokonać depozytu na swoje konto bukmacherskie w serwisie www.STS.pl i zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy (AKO) za co najmniej 100 PLN i kursem łącznym nie mniejszym niż 1.85.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na kuponie, ale na uwadze warto jest mieć to, że typy muszą być z oferty przedmeczowej.

bonus bez depozytu od Fortuny za darmo

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz otrzyma bonus o wartości 25% dokonanej wpłaty. Dodać jest warto, że maksymalna kwota, na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 200 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera STS 2021

Bukmacher STS online oferuje każdego nowemu użytkownikowi najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • extra 29 PLN na start bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Wszystkie te bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem, że gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawia, ze każdy gracz może liczyć na bonus o wartości 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher eFortuna rozdaje gotówkę graczom za typowanie. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułGotowi na piłkarski Jackpot w Betclic? Gwarantujemy, że warto! Pula nagród 40 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE