Przed nami weekend z eliminacjami do Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2020. Z tej okazji bukmacher Fortuna w dniach od 15 do 17 listopada przeprowadza promocję „Happy Hours”, w której to zagrane kupony AKO lub MAXIKOMBI są bez podatku.

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020 – bonusy bukmacherskie

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020 – bonusy bukmacherskie

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać:

  • w dniu 15 listopada w godzinach 17:00 – 18:00
  • w dniach 16 i 17 listopada w godzinach 14:00 – 15:00

Warto jest pamiętać, że gracz nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to zagranie kuponu AKO lub MAXIKOMBI i dodanie do niego bonusu kursowy „Happy Hours”. To sprawi, że zagrany kupon automatycznie będzie objęty promocją.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej! Kurs minimalny każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Użytkownicy na pewno mają z czego wybierać, ponieważ przed nami seria ciekawych pojedynków. Swój mecz rozegraj chociażby Polacy, którzy na wyjeździe zmierza się z Izraelem.

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN. Warto jest mieć na uwadze fakt, że z tej akcji są wykluczone wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

betfan kod promocyjny za darmo

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% przez legalnego bukmachera Fortuna pod warunkiem, że zagrany kupon:

  • spełnia powyższe warunki promocji
  • został rozliczony jako wygrany

Bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy bonus powitalny, gdzie to można na start otrzymać chociażby freebeta o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Fortuna najnowszy kod promocyjny na start.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany.

Gracz, który natomiast dokona pierwszej wpłaty może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium bonus powitalny 3170 PLN Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułPolska – Słowenia bonus u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE