Przed nami już ostatnie spotkanie podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 Polaków. We wtorek, tj. 19 listopada Biało – Czerwoni zmierzą się na PGE Narodowym z Słowenią. Z okazji tego pojedynku legalny bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

STS: Darmowe bonusy 2020

STS: Darmowe bonusy 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada konta u legalnego bukmachera STS, a także dokonał wcześniej co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 19 listopada 2019 do godz. 20:45. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W tej akcji biorą udział zarówno kupony SOLO, jak i AKO. Na kuponie pojedynczym musi znajdować się wyłącznie zakład specjalny, tj. “Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, a w meczu Polska strzeli minimum 3 bramki”. Natomiast w przypadku kuponu wielozdarzeniwoego oprócz typu specjalnego, wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 dnia 20.11.2019 roku.

betfan kod promocyjny za darmo

Warto jest widzieć, że kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 28 PLN. Jednak z tej promocji automatycznie sa wykluczone wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zakład specjalny w przypadku zakładu pojedynczego został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher STS przyzna freebet o wartości 28 PLN. Natomiast w przypadku kuponu wielozdarzeniowego wszystkie typy oprócz zakładu specjalnego musza zostać rozliczone jako wygranej.

Jak się okaże, ze zakład specjalny został rozliczony jako wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

STS: Kod promocyjny na start

Legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom najnowszy kod promocyjny na start „BETONLINE”. Użytkownik, który wpisze go w formularzu rejestracyjnym może już liczyć na start na takie bonusy jak:

  • freebet bez dokonania wpłaty o wartości 29 PLN
  • bonus równowarotści pierwszego depozytu do 1200 PLN
  • pierwszy kupon bez ryzyka do 200 PLN

Należy jednak wiedzieć, że kod promocyjny można jedynie wpisać w formularzu rejestracyjnym. Później gracz nie będzie posiadał już możliwości, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja bukmacherska na mecz Izrael vs Polska u bukmachera Fortuna
Następny artykułKod promocyjny na bonus do 2098 PLN u bukmachera Totolotka
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE