Legalny bukmacher STS w swojej ofercie posiada również Betgames, a tam legalnie i zgodnie z polskim prawem może grać, m.in. w pokera online. Warto jest mieć również na uwadze, że pierwszy zakład każdego dnia jest bez ryzyka do 20 złotych.

Bezpieczne 20 PLN w Betgames

Bezpieczne 20 PLN w Betgames

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał on minimum jednego depozytu.

Warunki tej promocji sa bardzo proste. Gracz wystarczy, że zagra kupon SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się same zdarzenia z Betgames, czyli:

  • pokera
  • wojny
  • bakaret

Stawka minimalna zakładu to 2 złote. Jednak z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Typer, którego zakład został rozliczony, jako przegrany otrzyma zwrot stawki do 20 złotych. Promocją objęty jest pierwszy kupon zagrany każdego dnia przez gracza, który spełnia powyższe warunki promocji,

bonus bez depozytu od Fortuny za darmo

Kod promocyjny STS 2020

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS to „BETONLINE”. Gracz, który go wpisze podczas rejestracji konta otrzyma za darmo 29 złotych i to bez dokonywania depozytu.

W dodatku to nie wszystko co do zaoferowania ma Polski bukmacher STS. Bowiem na premię do 1200 złotych może liczyć każdy typer, który dokona pierwszej wpłaty. Cały bonus można wykorzystać na obstawianie całej oferty zakładów, nie tylko poker online, bakarat czy wojna w Betgames.

Bonus za obstawienie meczy od STS

Warto jest wiedzieć, że bukmacher STS przyznaje darmowe środki każdemu graczowi za obstawienie meczy. Chcąc otrzymać 30 złotych wystarczy w czasie jednego okresu rozliczeniowego, tj. od poniedziałku do niedzieli zagrać kupon za minimum 200 złotych.

W tej akcji kwalifikują się kupony SOLO i AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN PLN
Następny artykułGotówka dla każdego za typowanie Ligi Mistrzów. Pula nagród 10 000 złotych.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE