Bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na ekstra kasę w promocji „Piłkarski Jackpot”, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Piłkarski Jackpot z pulą nagród 25 000 PLN

Piłkarski Jackpot z pulą nagród 25 000 PLN

Warto jest dodać, że na pewno ciekawych konfrontacji w ramach dziewiętnastej kolejki niemieckiej Bundesligi nie zabraknie. Dojdzie przecież do kilku niezwykle emocjonujących starć, jak Koeln – Bayern Monachium, Borussia Dortmund – Freiburg, czy też Borussia Moenchengladbach – Leverkusen.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. Lecz ta oferta promocyjna jest aktywna graczom do 14 stycznia do godziny 20:30.

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy w Betclic:

Bukmacher Betclic w promocji „Piłkarski Jakcpot” dopuszcza wyłącznie kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, na którym to muszą znajdować się same mecze z dziewiętnastej kolejki niemieckiej Bundesligi:

  • Borussia Dortmund – Freiburg
  • Koeln – Bayern Monachium
  • Stuttgart – RB Lipsk
  • Union Berlin – Hoffenheim
  • Wolfsburg – Hertha
  • Mainz – Bochum
  • Borussia Moenchengladbach – Leverkusen
  • Augsburg – Eintracht
  • Arminia – Furth
darmowa gotówka na start STS

Należy mieć na uwadze, że minimalna stawka kuponu do 20 PLN, a dodatkowo każde zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej i być w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis).

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali te mecze to oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN.

Jakie jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Wraz z Nowym Rokiem 2022 bukmacher Betclic oferuje każdemu nowemu użytkownikowi pierwszy bezpieczny kupon. Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe freebety od bukmachera eWinner za obstawienie meczy
Następny artykuł35 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE