Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom w każdy piątek, kiedy rozgrywana jest PKO Ekstraklasa. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w każdy piątek, kiedy rozgrywane są spotkana PKO Ekstraklasy w godzinach 17:00 – 18:00. Najbliższa okazja do zagrania kuponu będzie miała miejsce już dzisiaj, czyli 30 sierpnia.

Istotne w tym wszystkim jest dodane do kuponu bonusu „Happy Hours” znajdującego się na stronie. To sprawi, że kupon automatycznie będzie objęty promocją.

W tej akcji kwalifikują się kupony AKO i MAXIKOMBI, na których znajdują minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z piłki nożnej. Bukmacher dopuszcza tylko zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

darmowy kod promocyjny na start: kod500

Bukmacher Fortuna automatycznie wyklucza wszystkie kupony, na których znajdują się zdarzenia z hitu dnia, super oferty oraz mające bezpieczny zakład.

Bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14% dla gracza, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna:

Legalny polski bukmachera Fortuna oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać: freebet o wartości 20 PLN bez dokonywania wpłaty, zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian bukmacher odblokuje pakiet powitalny.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe nagrody dla aktywnych typerów od bukmachera Fortuna
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na US OPEN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE