W związku z spotkaniami IV kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy bukmacher Betclic Polska przygotował ofertę specjalną, w której gracze mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany zakład.

Gwarantowane 40 PLN na europejskie puchary bukmachera Betclic

Gwarantowane 40 PLN na europejskie puchary bukmachera Betclic

Trzeba powiedzieć, że przed nami ciekawe wieczory związane z piłą nożną. Bowiem zostaną rozegrane mecze w prestiżowych rozgrywkach rozgrywkach jak Liga Mistrzów i Liga Europy. W dodatku ciekawych starć na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do takich konfrontacji, jak Liverpool vs Atalanta, Inter vs Real Madryt, czy też Standard Liege vs Lech Poznań.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska online przygotował graczom imitowaną ofertę promocyjną „Pewny zakład na europejskie Puchary”, która aktywna jest typerom do 26 listopada do godziny 23:59. Jednak użytkownik, który chce z niej skorzystać to koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 40 PLN na Europejskie Puchary:

Kwalifikują się wyłącznie kupony AKO przez bukmachera Betclic w ramach akcji „Pewny zakład na europejskie Puchary”. Trzeba mieć na uwadze, że kurs całkowity nie może być mniejszy niż 4.00.

Na zakładzie promocyjnym muszą być minimum cztery typy, które muszą pochodzić wyłącznie z piłkarskiej Ligi Mistrzów bądź Ligi Mistrzów. Zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo.

darmowa gotówka na start STS

Jeśli zakład okaże się przegrany to typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki kupony, która może wynieść nawet 40 PLN.

Kod promocyjny na start w Betclic PLN

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to typerzy mogą liczyć na bezpieczny zakład. Cashback będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550.

To sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj mecze i wygrywaj więcej u legalnego bukmachera Betclic
Następny artykułLegalny bukmacher eFortuna rozdaje gotówkę graczom za typowanie. Pula nagród 20 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE