Bukmacher Betclic online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na zmagania w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Gracze mogą już otrzymać extra środki za obstawienie meczy nawet o wartości 80 PLN.

Misja Europa – wygraj do 80 PLN w Betclic

Misja Europa – wygraj do 80 PLN w Betclic

Promocja „Misja Europa” polega na obstawieniu zdarzeń z rozgrywek piłkarskich w Lidze Mistrzów i Lidze Europy, a w zamian typerzy mogą liczą na dodatkowe środki. Oferta bukmachera Betclic na zmagania w wymienionych rozgrywkach jest bogata i jest z czego wybierać. Tym bardziej, że przed nami chociażby takie pojedynki, jak m.in. Lipsk vs PSG, czy też Standard Liege vs Lech.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dokonać tego można do 5 listopada do godziny 23:59.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Dopuszczone przez bukmachera Betclic są wyłącznie zakłady SOLO i AKO, na których to koniecznie musi znajdować się same mecze z rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Dodać do tego trzeba, że zdarzenia mogą pochodzić z oferty zarówno przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak istotny czynnik jest taki, że kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.50.

darmowa gotówka na start STS

Użytkownicy, którym udało się poprawnie wytypować co najmniej dwa kupony to otrzymają poza wygraną dodatkową premię:

  • 2 zakłady wygrane – 20 PLN
  • 3 zakłady wygrane – 40 PLN
  • 5 lub więcej zakładów wygranych – 80 PLN

Bonusy na kontach graczy na obstawianie meczów znajdą się w dniu 6 listopada.

Bonus do 550 PLN na start u bukmachera Betclic Polska:

Użytkownicy, którzy założą konto i wpiszą limitowane hasło promocyjne w formularzu rejestracyjnym –>> KOD550 dokonają aktywacji pakietu powitalnego. W skład niego wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka.

Jeśli się okaże, że kupon okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przeciwnym razie typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra 30 PLN na nowe konto u legalnego bukmachera Fortuna
Następny artykułPewny zakład na Ligę Mistrzów i Ligę Europy u bukmachera Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE