W związku z trwającymi eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej bukmacher LvBet zwiększa swoim graczom depozyt to 50%.

Darmowy Bonus za depozyt do 200 PLN od LvBet

Darmowy Bonus za depozyt do 200 PLN od LvBet

Skorzystać z tej akcji może każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest w dniach od 5 do 9 września do godz. 23:59. Chcąc skorzystać z tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Istotne w tym wszystkim jest zaznaczenie opcji „Bonus 200 PLN” podczas wpłąty. Bowiem to sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Warunek konieczny to dokonanie wpłaty za minimum 25 PLN. W zamian bukmacher przyzna bonus 2% wpłaty z mnożnikiem „x25”.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Wówczas należy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z typów musi wynosić minimum 1.25. Natomiast kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Wówczas na dole pojawi się opcja „mnożnik x25”. Należy ją zaznaczyć, a to sprawi, że bukmacher automatycznie zwiększy stawkę.

Bonus 20 bez depozytu od bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet nowym graczom przyznaje darmowy bonus i to bez dokonania wpłaty.

Chcąc otrzymać bonus wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher przyzna darmowe środki na grę.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na US OPEN
Następny artykułBonusy dla najlepszych typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE