Kilka tygodni temu emocjonować się siatkarskim Mundialem u mężczyzn. Obecnie swoje mecze w ramach Mistrzostw Świata rozgrywają kobiety. Typując tą imprezę można liczyć na większe wygrane nawet o 14% u bukmachera Fortuna.

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14% za typowanie siatkówki

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14% za typowanie siatkówki

Warto jest dodać, że ciekawych konfrontacji w ramach MŚ podczas najbliższych dni na pewno nie zabraknie, bo dojdzie do takich starć, jak chociażby Polska – Tajlandia, Włochy – Belgia, Chiny – Kolumbia, Dominikana – Chorwacja.

Typując siatkarski Mundial dodatkowo można liczyć na większe wygrane u bukmachera www.eFortuna.pl w ramach promocji „MŚ w siatkówce bez podatku” a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 23 do 30 września wyłącznie w godzinach 08:00 – 12:00.

Większe wygrane o 14% w Fortunie:

Zadaniem graczy w ramach promocji „MŚ w siatkówce bez podatku” jest zagranie kuponu wielozdarzeniwego, tzw. AKO, na którym to muszą znajdować się wyłącznie mecze związane z MŚ w siatkówce.

darmowa gotówka na start STS na start

Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”, lecz kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

W przypadku, gdy kupon spełnia powyższe warunki promocji gracz otrzyma extra środki. Bowiem będzie mógł liczyć na większe wygrane o 14% i to bez żadnego limitu co do zagranych kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Legalny bukmacher eFortuna online na sam start oferuje graczom specjalny bonus powitalny o łącznej wartości nawet 2720 PLN.

Już za samo założenie konta gracz otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem do 600 PLN. Co warto jest dodać, że po dokonaniu drugiego depozytu gracz otrzyma premię jej równowartości do 2100 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeb koniecznie, że jest to jedyna możliwość do wykonania.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej w eWinner o 14% za typowanie koszykówki
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE