Nowi gracze bukmachera Milenium przy użyciu darmowego kodu promocyjnego BETONLINE mogą liczyć na takie bonusy jak freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz Cashach do 150 PLN.

3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium

3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenium. Chcąc liczyć na darmowe bonusy nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Podstawy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie operatora www.milenium.pl. Proces założenia konta nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko oraz login oraz hasło.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Milenium?

Bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta.

Warto jest wiedzieć, że później już gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

Milenium darmowa gotówka za depozyt do 1520 PLN

Pozostaje graczowi już dokonanie pierwszego depozytu, który jest objęty promocją. Bukmacher Milenium przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.

Poza tym można liczyć na darmowego freebeta pod warunkiem, że pierwsza wpłata wyniesie minimum 50 PLN.

betfan kod promocyjny za darmo

Pierwszy kupon bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Nowi gracze bukmachera Milenium mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka koniecznie trzeba zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże wygrany pierwszy kupon to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 150 PLN.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje swoim graczom promocję „Happy Hours”, w której to zawarte zakłady są bez podatku.

Chcąc liczyć na większą wygraną o 14% wystarczy zagrać kupon w godzinach trwania akcji, a są one dostępne na stronie bukmachera. Dodatkowo kupon musi spełniać poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet za rejestrację bez depozytu od bukmachera TOTALBet
Następny artykułPromocja bukmacherska na mecz Izrael vs Polska u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE