Zakłady bukmacherskie eWinner online oferują każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy mogą otrzymać nawet bonus o wartości 610 PLN.

Bonus do 610 PLN na start u bukmachera eWinner

Bonus do 610 PLN na start u bukmachera eWinner

Na samym początku trzeba dodać, że w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • cashback do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiej wpłaty do 500 PLN

Pierwsza, a zarazem podstokowa czynność, jaką gracz musi wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil.

Do tego w żadnym wypadku nie sprawi on nikomu większych problemów, ponieważ wymagane jest o użytkowników podanie, m.in. imienia i nazwiska.

Bonus powitalny w eWinner 2021:

Na uwadze trzeba mieć fakt, że konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to wykonać i odebrać bonusy bukmacherskie jakie oferuje graczom wyśmienity bukmacher eWinner..

Następnie każdy z użytkowników musi podać swoje dane osobowe i wpisać zagrać pierwszy kupon promocyjny, który jest ubezpieczony. Gracz ma prawo wyboru, jaki będzie to zakład. W dodatku mogą na nim znajdować się dowolne zdarzenia, jakie są dostępne u bukmachera eWinner.

darmowa gotówka na start STS

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany gracz w każdym wypadku nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 110 PLN.

Na kolejną premię można liczyć po dokonaniu drugiego depozytu, która to maksymalnie może, to być 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 PLN za obstawienie meczy Ligi Mistrzów w STS
Następny artykułBonusy na EURO 2020 od bukmachera STS. Pula nagród 15 000 000 PLN dla gracz.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE