Legalny bukmacher Totolotek wprowadza najnowszy pakiet powitalny nowym graczom na start, gdzie to można otrzymać nawet 2098 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”, którego trzeba wpisać w formularzu rejestracyjnym.

Totolotek kod promocyjny za darmo

Totolotek kod promocyjny za darmo

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który nie korzystał jeszcze z usług bukmachera Totolotek.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Podstawowa czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl.

Proces założenia konta jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane osobowe jak chociażby imię czy też nazwisko.

betfan kod promocyjny za darmo

Jaki jest od promocyjny u bukmachera Totolotek?

Gracz, który chce skorzystać z darmowych środków do wykorzystania na zakłady bukmacherskie musi koniecznie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna opcja, aby go wpisać.

Po założeniu konta gracz musi przejść już jednie weryfikację danych i dokonać pierwszej wpłaty.

Bonus za depozyt do 1000 PLN u bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek przyznaje graczowi darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Wystarczy dokonać depozytu, aby cieszyć się z darmowych środków. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od wpłaty jaką dokonał gracz:

Przykład: Gracz wpłacił 700 PLN. W formie prezentu powitalnego otrzyma taką samą kwotę. Razem będzie typer posiadał 1400 PLN na zakładu bukmacherskie.

W ramach promocji powitanej gracz może otrzymać nawet 1000 PLN.

Darmowy bonus na aplikację mobilną bukmachera Totolotek

Legalny bukmacher Totolotek oferuje swoim graczom aplikację mobilną, gdzie to gracze może otrzymać darmowe środki.

Wysokość otrzymanego bonusu będzie wynikać z wykonanego depozytu, gdzie to gracze mogą otrzymać maksymalnie 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPolska – Słowenia bonus u bukmachera STS
Następny artykułFreebet za aktywność od legalnego bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE