Bukmacher eWinner PL online nagradza wszystkich aktywnych typerów piłki nożnej. Na konto każdego z graczy może trafić co weekend 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Freebety dla typerów za obstawianie meczy od eWinner

Freebety dla typerów za obstawianie meczy od eWinner

A na pewno jest co typować, ponieważ mecze regularnie są rozgrywane w czołowych ligach europejskich, jak Premier League, Bundeslidze, Serie A, LaLidze, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasie, gdzie to ekipy walczą o czołowe lokaty na koniec sezonu.

Śmiało trzeba powiedzieć, że dosyć ciekawą ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom posiada bukmacher eWinner, tj. „Futbol totalny”, która jest aktywna w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania.

Jednak gracz, który chce skorzystać z powyższej akcji promocyjnej koniecznie musi do niej dołączyć jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego na stronie www.eWinner.pl

50 PLN co weekend za obstawienie meczy

Bukmacher eWinner PL w ramach oferty promocyjnej „Futbol totalny” od swoich graczy wymaga zagarnia kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za dokładną kwotę 49 PLN.

Istotne w tym wszystkim jest to, że na zakładzie KONIECZNIE muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Dodatkowo kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji oprócz wygranej gotówki będzie mógł liczyć na gwarantowane freebety o wartości 25 PLN w każdy dzień trwania tej ofert. Co weekend na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start każdy z użytkowników może liczyć na pewne 610 PLN.

Wystarczy koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów.

To sprawi, że już pierwszy kupon będzie objęty Cashbackiem, gdzie w przypadku przegranej na konto każdego z graczy trafi zwrot całej stawki. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Fortunie
Następny artykułeWinner rozdaje freebety na Ligę Narodów. 25 zł dla graczy!
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE