Bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy, którzy typują zdarzenia z tenisa. Wystarczy obstawiać dowolne kupony, aby liczyć na zwrot podatku i to bez znaczenia, jak zakłąd został rozliczony. A na konto każdego z użytkowników może wrócić nawet 100 PLN.

Premia do 100 PLN za typowanie tenisa od Betclic.

Premia do 100 PLN za typowanie tenisa od Betclic.

Warto jest dodać, że na pewno jest co typować z tenisa, ponieważ mecze rozgrywane są regularnie. Poza tym najlepsi tenisiści rywalizują w turniejach Masters.

Natomiast bukmacher Betclic Polska online oferuje specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom, w której to można otrzymać extra środki w promocji „Tenisowy Cashback”, a jest ona dostępna do 21 listopada do godz. 23:59. Lecz na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Tenisowy Cashback w Betclic

Bukmacher Betclic w promocji „Tenisowy Cashback” dopuszcza kupony wielozdarzeniowe i pojedyncze, na których muszą znajdować się same zdarzenia z tenisa. Mogą one dodatkowo pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Jednak wymagane jest to, iż kurs nie był mniejszy niż 1.80.

darmowa gotówka na start STS

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe kryteria promocji użytkownik otrzyma dodatkową kasę. Dokładnie mówiąc na jego konto wróci kwota podatku. I to bez żadnego znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Każdy z użytkowników może otrzymać nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Bukmacher Betclic Polska online wszystkim nowym graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na bezpieczny pierwszy kupon. Wystarczy wpisać kod promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Łącznie na konto każdego z tych typerów może trafić nawet 100 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS nagradza aktywnych typerów sportów wirtualnych
Następny artykułDarmowe freebety od bukmachera eWinner za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE