Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na dziewiętnasta kolejkę włoskiej Serie A. Za obstawienie meczy każdy gracz może otrzymać extra kasę. Typerzy, którzy wytypują poprawne osiem meczy otrzymają dodatkowe środki. Jest na pewno o co walczyć, bo pula nagród wynosi 40 000 PLN.

Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?

Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?

Trzeba powiedzieć, że ciekawie sytuacja wygląda w górnej części ligowej tabeli, gdzie walka o czołowe miejsca będzie pewnie tozyłą się do końca sezonu. A emocji w najbliższej kolejce nie zabraknie, bowiem dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji, jak AC Milan vs Atalanta, czy też Lazio vs Sassuolo.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl i zagrać kupon najpóźniej do 23 stycznia do godziny 18:00.

Piłkarski Jackpot w Betclic.

Zadaniem typerów w ramach promocji „Piłkarski Jackpot” jest poprawne wytypowanie ośmiu niżej podanych potyczek w dziewiętnastej kolejki włoskiej Serie A:

  • AC Milan vs Atalanta
  • Udinese vs Inter
  • Fiorentina vs Crotone
  • Juventus vs Bologna
  • Genoa vs Cagliari
  • Verona vs Napoli
  • Lazio vs Sassuolo
  • Parma vs Sampdoria
darmowa gotówka na start STS

Na każdym mecz użytkownik musi oddać typy wyłącznie z oferty przedmeczowej, które muszą być w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”.

Dodać jest warto, że wszyscy typerzy mają prawo zagrać pięć kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali swoje mecze oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 40 000 PLN. Nagrody na kontach zwycięzców znajdą się najpóźniej do 25 stycznia do do godz. 16:00.

550 PLN na start w Betclic Polska;

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi extra pakiet powitalny na start, w którym pierwszy kupon jest ubezpieczony. Cashback będzie aktywny graczom jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to gracz będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na Nowy Rok 2021 u legalnego bonukmachera STS. Bonus do 200 PLN
Następny artykułSuperbet nowy pakiet powitalny bonus do 584 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE