Legalny bukmacher przedłuża swoją kasę, w której przyznaje darmowe freebet za dokonanie rejestracji i to bez dokonanie wpłaty. Wystarczy jedynie założyć konto, aby cieszyć się z darmowych środków.

Darmowe freebety bez wpłaty u bukmachera TOTALBet

Darmowe freebety bez wpłaty u bukmachera TOTALBet

Z tej oferty może skorzystać użytkownik który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TOTALBet.

Promocja wazudje w dniach od 25 do 27 października do godz. 23:59.

Chcąc otrzymać darmowe bonusy wystraszy najpierw dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.totalbet.pl. Ten proces w zadnym wypadku nie jest skompilowany oraz trudny, gdyż wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Aktualny kod promocyjny bukmachera TOTALBet

Chcąc aktywować freebet należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny TB2019. Warto jest widzieć, że później już nie będzie można tego kodu wpisać.

Dzięki temu po poprawnej weryfikacji danych bukmacher TOTALBet przyzna darmowego freebet o wartości 15 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Chcąc skorzystać z tego bonusu należy zagrać kupon SOLO lub AKO, którego kurs łączny musi wynieść minimum 2.00, zaś stawka musi być równo 15 PLN. Czas na zagranie kuponu bukmacher TOTALBet przyznaje siedem dni od momentu przydziela tego bonusu.

Jednak nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmacherska jest bardzo bogata, a poza tym zdarzeń sportowych nie brakuje.

Poza tym ta promocja łączny się z stałym freebet za rejestrację. To wszystko sprawia że gracz za sam proces rejestracyjny otrzymuje dwa bonusy o wartości 15 PLN i 10 PLN i to bez dokonania żądnej wpłaty.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów – kupony bez podatku u bukmachera Fortuna
Następny artykułMilenium bonus powitalny 3170 PLN Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE