Legalany bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję,w której to przyznaje darmowy zakład. Wystarczy na przestrzenni jednego tygodnia zagrać minimum cztery kupony, a niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone bukmacher STS przyzna darmowy freebet.

Kupon za darmo u bukmachera

Kupon za darmo u bukmachera

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych (etapów). Każdy z nich trwa od każdego poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Warto jest wiedzieć, że gracz nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki promocji są bardzo proste. Gracz na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego musi zagrać minimum cztery dowolny kuponu SOLO lub AKO. W tym samym czasie musza zostać one rozliczone.

betfan kod promocyjny za darmo

Na kuponie mogą znajdować się zarówno kupony z oferty LIVE jak i przedmeczowej. Jednak trzeba wiedzieć, że kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynosić dokładnie 11 PLN. Natomiast z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie darmowy freebet o wartości 11 PLN. Bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni do zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Na przestrzni jednego etapu każdy gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

STS: Darmowy kod promocyjny 2020

Popularny bardzo w Polsce bukmacher STS oferuje graczom pakiet powitalny, w którym to za samą rejestrację i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” można otrzymać darmowy freebet bez depozytu o wartości 29 PLN.

Jednak to nie wszystko! Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki w wysokości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny na bonus do 2098 PLN u bukmachera Totolotka
Następny artykułFortuna większa do 50% dostępny u bukmachera Fortuna.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE