Bukmacher Fortuna oferuje do końca roku promocję „Bonusy AKO. W tej akcji wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, aby liczyć na większą wygraną nawet o 50%.

Bonusy bukmacherskie 2020

Bonusy bukmacherskie 2020

Ta oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać do 31 grudnia do godz. 23:59. Warto jest wiedzieć, że do tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani się zapisywać.

Wystarczy jedynie zagrać kupon AKO, na którym będą minimum pięć zdarzeń i dodać do zakładu bonus kursowy!

betfan kod promocyjny za darmo

Gracz sam wybiera jakie będą zdarzenia na kuponie, ponieważ mogą one pochodzić z każdej dyscypliny. Zaczynając na piłce nożnej, a kończąc na esporcie.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego ze darzeń nie może być mniejszy niż 1.15.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ponieważ nie jest określona minimalna, ani maksymalna kwota. Natomiast trzeba mieć na uwadze fakt, że w tej akcji nie biorą udziału kupny zawarte za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości zdarzeń na kuponie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którym to na start można liczyć na takie bonusy jak chociażby:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymanie można otrzymać 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Gracz będzie mógł liczyć na te bonusy pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet za aktywność od legalnego bukmachera STS
Następny artykułPromocja Noworoczna u legalnego bukmachera BetClic. Bonus do 1200 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE