Limitowaną ofertę nowym graczom oferuje bukmacher eFortuna. Typerzy już na sam start oprócz tradycyjnych bonusów mogą liczyć na dodatkową premie o wartości 30 PLN.

Darmowe bonusy bukmacherskie na start 2020

Darmowe bonusy bukmacherskie na start 2020

Warto jest podkreślić, że każdy typer już na sam początek może liczyć na następujące bonusy: darmowe 20 PLN za rejestrację, premia równowartości depozytu do 2000 PLN i Cashback do 210 PLN.

Natomiast Ci gracze , którzy dokonają rejestracji konta w dniach 30 – 31 października. Dokonać tego trzeba na stronie www.eFortuna.pl. Cały proces zajmie graczom dosłownie chwilę, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe.

Bonus bez depozytu 2020

Chcesz dokonać aktywacji powyższe bonusów? Jeśli tak, to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć w dodatku, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

W dodatku po poprawnej weryfikacji gracz otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajda się na kontach graczy bez wpłaty.

Bonus do 2000 PLN za wpłatę + extra 30. PLN

Na uwadze warto jest mieć, że pierwsza wpłata u bukmachera eFortuna jest objęta promocji. Za dokonanie depozytu gracz otrzyma bonus do 100% wysokości wpłaconej kwoty. Dodać trzeba, że maksymalna premia, na jaką może trafić na konto typera to 2000 PLN.

darmowa gotówka na start STS

Dodać do tego trzeba warto, że jeśli pierwszy depozyt wyniesie więcej niż 30 PLN gracz otrzyma w prezencie prezencie extra 30 PLN.

Bezpieczny zaklad na start do 210 PLN:

Użytkownik, który dokonał pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Cashbackiem jest objęty zakład SOLO, AKO i MAXIKOMBI.

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to otrzymasz zwrot całej stawki. Maksymalna kwota, na jaka może liczyć każdy typer to 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj bonusy w akcji „Piłkarski Jackpot”
Następny artykułObstawiaj mecze i wygrywaj więcej u legalnego bukmachera Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE