W związku z spotkaniami w piłkarskiej Lidze Narodów bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich graczy gwarantowanymi freebetami o wartości 25 PLN.

Freebety za obstawienie meczy w eWinner. Codziennie darmowa kasa!

Freebety za obstawienie meczy w eWinner. Codziennie darmowa kasa!

Warto jest dodać, że przed nami bardzo ciekawe dni związane z piłkarską Ligą Narodów, ponieważ ciekawych konfrontacji na pewno nie zabraknie, a przed nami przecież takie rywalizacje, jak m.in. Hiszpania – Portugalia, Francja – Dania, Belgia – Holandia, Włochy – Niemcy.

Do tego każdy z graczy ma prawo skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej legalnego bukmachera www.eWinner.pl, czyli „Postaw na Ligę Narodów i odbierz freebet”.

Darmowe 25 PLN za obstawinie meczy w eWinner PL

Legalny bukmacher eWinner PL w ramach wspomnianej akcji promocyjnej kwalifikuje jedynie kupony wielozdarzeiowe, tzw. AKO zagrane za równą kwotę 49 PLN.

Do tego kupon promocyjny musi spełniać następujące kryteria, a mianowicie musi na nim znajdować się co najmniej jeden typ pochodzący z rozgrywek piłkarskiej Ligi Narodów, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

darmowa gotówka na start STS

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony!

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny na sam start, w którym to gracze mogą liczyć na extra bonusy na start w postaci:

  • zwrotu 100% stawki za pierwszy przegrany kupon do 110 PLN
  • premii za drugi depozyt do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać że jest to jedyna możliwosć, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy za obstawienie meczy od eWinner dla każdego typera.
Następny artykuł30 000 PLN za obstawienie meczy od Fortuny.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE