Bukmacher eForfuna oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którym to typerzy już na sam początek mogą liczyć na darmowe środki. Jednak to wszystko przy użyciu specjalnego hasła promocyjnego „BETONLINE”.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera eFortuna

Darmowy kod promocyjny u bukmachera eFortuna

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał wcześniej konta u legalnego bukmachera eFortuna.

Promocja dostępna jest użytkownikom w dniach od 10 do 15 marca do godziny 23:59.

Warunki tej oferty są bardzo proste. W pierwszej kolejności gracz musi dokonać rejestracji konta na stronie www.efortuna.pl. Proces jest bardzo prosty i nie zajmie użytkownikowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Bonus bez depozytu od eFortuny

Użytkownik już za samą rejestrację i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” otrzymuje już na sam początek darmowe środki o wartości 20 złotych.

Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, albo otrzymać te środki.

betfan kod promocyjny za darmo

Darmowy bonus za depozyt

Warto jest wiedzieć, że w najnowszej ofercie promocyjnej bukmacher eFortuna przyznaje bonusy za pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać wpłaty za minimum 40 złotych, aby następnego dnia otrzymać darmowe środki o wartości 40 złotych.

Poza tym to nie wszystko. W dalszym ciągu aktywny jest tradycyjny bonus za dokonanie pierwszego depozytu. Wówczas gracze mogą otrzymać nawet 1000 złotych.

Zakład bez ryzyka do 115 złotych

Nie można zapominać, że po pierwszy zakład po dokonaniu depozytu jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Wystarczy, że gracz zagra dowolny zakład, a razie przegranej może liczyć. A zwrot całej stawki, który to może liczyć wynieść nawet 115 złotych .


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla każdego w Betgames STS. Legalne gry karciane w Polsce.
Następny artykułDarmowy bonus do 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy od BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE