Zakłady bukmacherskie eForutna zmieniają swój pakiet startowy. Wszyscy gracze już na sam początek mogą liczyć na łączny bonus o wartości 2220 PLN. pod warunkiem, ze użytkownik spisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Fortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus do 2220 PLN

Fortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus do 2220 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher eForutna posiada aktualnie niezwykle ciekawy pakiet powitalny Wszyscy użytkownicy już na start mogą liczyć na premię równowartości wpłaty, aż do 2000 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz pewne 20 PLN bez wpłaty własnej.

Pierwszy, a zarazem podstawowy krok jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i co ważne nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

Bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera eFortuna otrzymają darmowe 20 PLN, za które będzie można obstawiać mecze. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby liczyć na te środki.

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, aby wpisać specjalny kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher eFortuna automatycznie dokona odblokowania pakietu powitalnego oraz przyznaje środki na start.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Extra premia za wpłatę do 2000 PLN

Użytkownik, który natomiast dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma w prezencie darmowe środki na zakłady bukmacherskie w Fortunie o równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 1400 PLN. Taką samą wartość tylko, że w formie środków bonusowych otrzyma w prezencie od wspomnianego operatora.

Środki znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym jak, bukmacher Fortuna zaksięguje depozyt. Maksymalna kwota, jaka może znaleźć się na koncie wszystkich graczy, to aż 2000 PLN.

Pewny zakład do 200 PLN na start

W dodatku bukmacher Fortuna oferuje wszystkim nowym użytkownikom pierwszy pewny zakład, czyli tzw. Cashback.

Wystarczy, że gracz zagra zakład AKO lub SOLO, aby w przypadku przegranej użytkownik nie odczuje straty gotówki. Otrzyma zwrot całej stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zwiększa wygrane graczom. Co tydzień pewne bonusy.
Następny artykułPiłkarski Jackpot w Betclic z pulą 15 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE