Limitowaną ofertę promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher BetClic Polska – „Liga BetClic. Bonus co tydzień”. W ramach tej akcji każdy gracz co tydzień może liczyć na darmowe bonusy za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie w Betclic

Ameryki nie odkryję twierdząc, że Korona wirus bardzo mocno dotknął również Świat bukmacherski. Zdecydowana większość dyscyplin obecnie jest zawieszona i tym samym nie ma zbyt dużo spotkań do typowania.

Jednak to sprawiło, że większość graczy obecnie obstawiają mniej popularne dyscypliny niż miało to miejsce chociażby dwa miesiące temu, jak E-sport, czy też ping – pong.

Graczom, którzy regularnie obstawiają mecze, bukmacher BetClic Polska przygotował socjalną ofertę promocyjną „Liga BetClic. Bonus co tydzień”. W ramach tej oferty każdy gracz co tydzień może otrzymać darmowy bonu i to niezależenie od rozliczenia zakładów.

Promocja dostępna jest graczom:

Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

BetClic bonus 2020:

W ramach akcji promocyjnej „Liga BetClic. Bonus co tydzień” kwalifikują się wszystkie zakłady wielokrotne [AKO}, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 2.00, zaś stawka musi wynosić co najmniej 20 złotych.

Gracz może wybrać dowolne zdarzenia na zakładzie, ponieważ mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny. Natomiast typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

bonus bez depozytu od Fortuny za darmo

Bonus przyzwany jest wyłącznie za ilość zagranych kuponów, które spełniają powyższe warunki. Nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone:

Ilość kuponówWysokość bonusu:
powyżej 10 zakładów  w jednym tygodniu10 PLN
Po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni15 PLN
Po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni25 PLN
Po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni50 PLN

BetClic Polska online. Kod promocyjny:

Bukmacher BetClic Polska online oferuje każdemu graczowi już na sam start darmowy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Z tej formy bonusu może skorzystać wyłącznie ten użytkownik, który wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym,

Zakład, jak okaże się wygrany wówczas to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany zakład.

Nadmienić trzeba również fakt, że obecnie gracze mogą obstawiać wyłącznie online przez internet.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułeFortuna bonus powitalny 1185 PLN. Extra 40 złotych ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułCashback na sporty wirtualne u bukmachera STS. Zwrot 100% stawki ze sportów wirtualnych.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE