Bukmacher Fortuna podczas zbliżającego się weekendu przeprowadza promocję „Piłkarskie TOP20”, w której to akcji nagradza dwudziestu graczy, którzy dokonają największego obrotu.

Fortuna nagrody dla aktywnych graczy

Fortuna nagrody dla aktywnych graczy

Akcja „Piłkarski TOP20” skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmacher Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w dniach od 23 do 25 sierpnia. Warto jest pamiętać, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Podczas tej akcji bukmacher Fortuna łącznie nagrodzi dwudziestu najlepszych typerów, którzy wykonają najwyższy obrót obstawiając zakłady bukmacherskie. Podział nagród wygląda następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN

Bukmacher w ramach tej promocji dopuszcza zarówno kupony single, AKO i MAIKOMBI, które mogą zostać zagrane z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej.

Zdarzenia natomiast mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Warunek obowiązkowy jest to zagranie co najmniej trzech kuponów, na którym konieczne jest co najmniej jednej zdarzenia oferty piłkarskiej!

Bonus bez depozytu od bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna przyznaje na start darmowy bonus o wartości 20 PLN dla graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny BETONLINE.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na dodatkowe bonusy w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN oraz bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic darmowy bonus dla aktywnych graczy
Następny artykułPiłkarski Happy Hours u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE