Specjalną ofertę promocyjną dla typerów piłki nożnej posiada legalny bukmacher eWinner. Co weekend na konto każdego z użytkowników można liczyć na gwarantowane freebety i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Co tydzień 50 PLN od bukmachera eWinner za typowanie meczy

Co tydzień 50 PLN od bukmachera eWinner za typowanie meczy

Na samym początku trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować z piłki nożnej. Operatora eWinner jest bogata. A do tego regularnie rozgrywane są mecze w czołowych ligach, jak Premier League, Bundesliga, Serie A, LaLiga, czy też Ligue 1.

W dodatku aktywni typerzy mogą liczyć na extra bonusy za typowanie piłki nożnej w ramach promocji „50 PLN co weekend”. Dodać jest warto, ze chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl. A aktywna jest ona w każdą sobotę oraz niedzielę, aż do odwołania.

50 PLN co weekend za obstawienie meczy:

Bukmacher eWinner w promocji „50 PLN co weekend” dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których to muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Mogą one pochodzić z dowolnych rozgrywek, jak i zarówno z oferty przedmeczowej i „na żywo”.

darmowa gotówka na start STS

Dodatkowo każdy zakład promocyjny musi zostać zawarty za równą kwotę 49 PLN i jego kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebety o wartości 25 PLN. Łącznie co weekend każdy z typerów może otrzymać nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w eWinner:

Bukmacher eWinner PL online na start każdemu graczowi oferuje limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN oraz bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jednak należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 100 PLN dla graczy za typowanie meczy z tenisa od Betclic
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 25.000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE