W związku z Nowym Rokiem legalny bukmacher TotalBet oferuje graczom darmowy bonus i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie założyć konto u wspomnianego operatora, aby otrzymać darmowe środki.

Freebet bez depozytu 2020 dla każdego gracza

Freebet bez depozytu 2020 dla każdego gracza

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera TotalBet.

Krok pierwszy jaki trzeba wykonać w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.Totalbet.pl. Ten proces nie sprawi graczowi zbyt wiele problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Następnie gracz musi przejść poprawnie weryfikację danych. Po pomyślnym jej przejściu na koncie typera znajdą się darmowe środki w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać ten freebet.

bonus bez depozytu od Fortuny za darmo

Bonus powitalny u bukmachera TotalBet

Dodatkowo za wykonanie kolejnych czterech czynności gracz może otrzymać kolejny freebet łączny w kwocie 20 PLN. Zostanie on przyznany za następujące warunki:

  • 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 PLN za pierwszy depozyt
  • 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Środki znajdą się automatycznie na koncie typera po spełnieniu tych warunków i będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus za depozyt do 5000 PLN u bukmachera TotalBet

Legalny bukmacher TotalBet posiada największy bonus powitalny z wszystkich operatów w Polsce. Bowiem wystarczy dokonać pierwszej wpłaty, aby otrzymać darmowe środki. Warto jest wiedzieć, że maksymalny bonus może wynieść nawet 5000 PLN!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja Noworoczna u legalnego bukmachera BetClic. Bonus do 1200 PLN.
Następny artykułBonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera Totolotek
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE