Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi typującemu Igrzyska Olimpijskie pewne bonusy za medale zdobytych przed Polaków. A trzeba powiedzieć, że mamy niewątpliwie kilku kandydatów do zdobycia medali.

Zakłady na Tokio 2020. Bonusy od bukmachera STS

Zakłady na Tokio 2020. Bonusy od bukmachera STS

Z okazji Igrzysk Olimpijskich bukmacher STS online przygotował graczom specjalną ofertę promocyjną „Ekstra Igrzyska”, w których to można liczyć na darmowe bonusy.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to dołączenie to tej oferty na stronie www.STS.pl. Akcja promocyjna aktywna jest użytkownikom wyłącznie do 22 lipca do godziny 23:59.

Igrzyska Olimpijskie: Pewne bonusy dla typerów

Zadaniem graczy jest zawarcie kuponu pojedynczego, tzw. SOLO za minimum 50 PLN, na którym to musi znajdować się się wyłącznie typ na zdobyte ilość medali przez Polaków podczas IO.

betclic polska bonus za darmo
Aktualny kod promocyjny na bonus cashback w Betclic Polska

Na koniec IO wszyscy typerzy otrzymają bonus. Jego wartość uzależniona będzie od ilości dobytych medali przez Polaków i pomnożona razy pięć!

Kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na następujące bonusy:

  • bonus do 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premia równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom w momencie wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWimbledon 2021: Bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Betclic
Następny artykuł45 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE