Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher STS. W ramach akcji „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”, każdy gracz może skorzystać z pewnego zakładu. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej gotówki.

Bonus bukmacherski na sporty wirtualne.

Bonus bukmacherski na sporty wirtualne.

Obecnie obstawianie sportów sportów wirtualnych w Polsce jest bardzo popularne. Pierwsza przyczyna to fakt, że oferty bukmacherów są ubogie, z tego względu, że zdecydowana większość rozgrywek jest obecnie zawieszona.

Poza tym typując sporty wirtualne w stosunkowo szybkim czasie można zarobić naprawdę duże pieniądze. Bowiem mecze trwają zdecydowanie krócej niż ma to w rzeczywistości.

Bukmacher STS wychodzi swoim graczom naprzeciw oferuje specjalną ofertę promocyjną „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”, która trwa do odwołana. Jednak promocją objęty jest wyłącznie pierwszy kupon, który w dodatku musi zostać zagrany oraz rozliczony, w czasie jednej doby, czyli pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

Cashback w STS. Pewny zakład na sporty wirtualne.

W ramach tej oferty dostępne są zakłady:

  • SOLO
  • AKO

Jednak należy mieć na uwadze, że kurs całkowity każdego rodzaju tych kuponów nie może być mniejszy niż 1.90. Trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych, tj. piłki nożnej, tenisa, koszykówki wyścigi koni i psów.

betclic polska bonus za darmo
Aktualny kod promocyjny na bonus cashback w Betclic Polska

Stawka kuponu jest dowolna, ale z tej promocji są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Jeśli zagrany przez gracza okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot gotówki, która może wynieść do 20 PLN.

Kod promocyjny w STS 2020:

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam początek pakiet startowy. Każdy nowy użytkownik może otrzymać już na sam start bonus 29 złotych i to bez wpłaty własnej.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu każdy użytkownik może otrzymać premię równowartości depozytu do 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy od BetClic.
Następny artykułBonus dla graczy za wygrany kupon w STS. Pula nagród 5 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE