Przed nami najciekawsza spotkania podczas US OPEN. Z okazji tego turnieju bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

US OPEN Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

US OPEN Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest o wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom jedynie podczas trwania US OPEN. Swojego udziału tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ale operator dopuszcza jedynie kupony SOLO i AKO, na których znajdują się zdarzenia z US OPEN.

Bukmacher dopuszcza zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Typy mogą pochodzić turnieju ATP i WTA, z turnieju singli jak i debli.

Stawka kuponu oraz ilość zagranych kuponów w obrębie tej akcji jest dowolna.

Jednak należy pamiętać, że w tej promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe, zagrane systemem, mające zdarzenia z oferty hitu dnia, super oferty oraz bezpiecznego zakładu.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher LvBet automatycznie zwiększa wygraną dla gracza pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki oraz został rozliczony jako przegrany.

Bonus bez wpłaty od legalnego bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN nowym graczom. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Gracz, który natomiast dokona dwóch kolejnych wpłat może liczyć na darmowe środki od bukmachera. Łącznie można otrzymać bonus nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Happy Hours u bukmachera Fortuna
Następny artykułO 50% większy depozyt od bukmachera LvBet do 200 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE