Bukmacher STS nagradza wszystkich swoim graczy ekstra bonusami na EURO 2020. Wystarczy regularnie wykonać zadania wyznaczone przez wspomnianego operatora, w wówczas można liczyć na ekstra bonusy.

Euro 2020 obstawianie. W STS wiele bonusów do zdobycia

Euro 2020 obstawianie. W STS wiele bonusów do zdobycia

Na samym wstępie trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera STS na Mistrzostwa Europy 2020 jest bogata. W dodatku już w najbliższy poniedziałek reprezentacja Polski rozegra spotkanie z Słowacją.

Na przeciw wszystkim graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje ofertę specjalną „Wygraj EURO 1 500 000 PLN”. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna wyłącznie od 11 czerwca.

EURO 2020: Bonusy za aktywność:

Zadaniem typerów jest wykonanie codziennych zadań specjalnych. Codziennie na profilu użytkownika będzie znajdować się jedno zadanie, które trzeba wykonać. Wymagane przez bukmachera STS jest wykonanie 17 z 25 zadań!

darmowa gotówka na start STS

Użytkownicy, którzy to zrealizują otrzymają ekstra kasę, bowiem pula nagród, czyli 1 500 000 zostanie podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich typerów, którzy spełnili powyższe warunki promocji.

Kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać łącznie nawet 1229 PLN:

-darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
-premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner 2021
Następny artykułWimbledon 2021: Bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE