Bukmacher LvBet w związku z fazą grupową europejskich pucharów przeprowadza konkurs, w którym to nagrodzi najlepszych typów: za każdą kolejką oraz za klasyfikację generalną.

Gotówka do wygrania dla typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet

Gotówka do wygrania dla typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywna konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału ani się zapisywać.

Promocja aktywna jest podczas spotkań z fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenie z tych rozgrywek.

Nagrody trafią do tych graczy, który uzbierają najwięcej punktów, a system kupowania wygląda następująco:

  • za wygrany kupon: kurs x stawka x ilość sekcji
  • za przegrany kupon: stawka x ilość sekcji

Bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe, których kurs łączny będzie nie mniejszy niż 1.50. Minimalna stawka kuponu natomiast musi wynieść 10 PLN.

Bukmacher po każdej kolejce Ligi Mistrzów nagrodzi najlepszych typerów przyznając im bonusy. Tabela nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankinguNagroda
1. Miejsce1000 PLN
2. Miejsce500 PLN
3. Miejsce300 PLN
4. Miejsce200 PLN
5. Miejsce150 PLN
6. Miejsce100 PLN
7. Miejsce75 PLN
8- 10 Miejsca50 PLN
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Natomiast na koniec fazy grupowej europejskich pucharów do najlepszych typerów trafią dodatkowe nagrody:

Pozycja w rankinguNagroda
1. Miejsce5000 PLN
2. Miejsce2500 PLN
3. Miejsce1500 PLN
4. Miejsce1000 PLN
5. Miejsce750 PLN
6. Miejsce500 PLN
7. Miejsce400 PLN
8. Miejsce300 PLN
9. Miejsce250 PLN
10. Miejsce100 PLN

Nagrody za każda kolejką trafią następnego dnia po zakończeniu rundy, zaś za klasyfikacją generalną bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 13 grudnia.

Bonus 20 PLN bez wpłaty od bukmachera LvBet:

Popularny polski bukmacher oferuje darmowy bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny i wysłać emaila, aby otrzymać darmowe środki.

Natomiast gracz,który dokonał pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułO 50% większy depozyt od bukmachera LvBet do 200 PLN
Następny artykułBezpieczne Betgames. 20 PLN jako zwrot od bukmachera STS!
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE