Legalny bukmacher Totolotek ogłosił, ze jego ambasadorem będzie gwiazda piłki nożnej – Lukas Podolski. Z tej okazji każdy gracz może liczyć na darmowy bonus o wartości 10 złotych i to bez żadnej wpłaty.

Bonus 10 PLN dla każdego gracza

Bonus 10 PLN dla każdego gracza

Użytkownik, który jeszcze nie korzystał z usług bukmachera Totolotek, a chce otrzymać darmowy bonus musi założyć konto konta. Należy to zrobić jedynie online na stronie www.Totolotek.pl.

Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty. Dzięki czemu, każda osoba bez najmniejszych problemów dokona rejestracji konta.

Kod promocyjny u bukmachera Totolotek 2020

Istotne jest to, żeby wpisać kod bonusowy. Trzeba to zrobić w następujący sposób. Kliknąć w zakładkę „Wpłata”, a następnie wybrać opcję „KOD BONUSOWY” i wpisać hasło – „PODOLSKI”.

Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma 10 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty własnej!

betfan kod promocyjny za darmo

Bonus 10 PLN dla aktywnych graczy

Warto jest wiedzieć, że z tej oferty promocyjnej może skorzystać również każdy gracz, który posiada konto u legalnego bukmachera Totolotek.

Wystarczy, że użytkownik wejdzie w zakładce „WPŁATA” i wpisze podany wyżej kod promocyjny.

Środki znajdą się na koncie użytkownika automatycznie i będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie Totolotek.

Bonus 2098 PLN na start od Totolotka

Premię 100% za pierwszą wpłatę otrzyma każdy gracz, który dokona pierwszego depozytu u bukmachera Totolotka. Maksymalna kwota jaka może zostać przyznana to 1000 złotych.

Warto wiedzieć, ze to nie wszystko! Za dokonanie pierwszej wpłaty z aplikacji mobilnej gracz może otrzymać kolejny bonus do 49 złotych!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe Freebety 20 PLN + 20 PLN na start i bonus 5000 PLN od Totalbet
Następny artykułDarmowe kody bonusowe u legalnych bukmacherów w Polsce
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE