Typujesz Esport? To nie da się ukryć, że promocja bukmachera Betclic Polska skierowana jest prosto do Ciebie. Gracze w ramach tej oferty mogą otrzymać dodatkowy bonus o wartości 40 PLN.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy z Esportu

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy z Esportu

Trzeba powiedzieć, że na przestrzeni ostatnich tygodni Esport stał się niewątpliwie numer 1 w bukmacherce. Wynika to z prostej przyczyny. A mianowicie, turnieje i tym samym mecze rozgrywane są bez żadnej przerwy i to zgodnie z terminarzem. Tego natomiast nie może powiedzieć o innych dyscyplinach.

Z tej okazji legalny bukmacher Betclic oferuje wszystkim swoim graczom extra promocję „Misja Esport”. W ramach tej oferty gracze oprócz wygranej mogą otrzymać extra premię o wartości 40 PLN.

Chcesz wziąć udział w tej ofercie? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można w prosty i szybki sposób. Na początek wystarczy zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl. Kolejnym krokiem jest przycisk w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

40 PLN na Esport

Po czym pozostaje już obstawienie meczy. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity wyniósł nie mniej niż 2.00.

Gracz ma prawo mieszać zdarzenia, które mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Istotnym czynnikiem jest to, że wszystkie typy koniecznie muszą z Esportu.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach zostaną rozegrane mecze chociażby w takich rozgrywkach, jak ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

bonus bez depozytu od Fortuny za darmo

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN, ale z tej oferty automatycznie są wykluczone te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Jeśli gracza minimum dwa zakłady do 12 maja do godziny 23:59 zostały rozliczone, jako wygrane i spełniają powyższe warunki to typer oprócz wygranej gotówki otrzyma premie. A mianowicie bonus o wartości 40 PLN.

550 PLN na start w Betclic PL

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska oferuje wszystkim użytkownikom już na sam początek pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. W przypadku wygranej gracz otrzyma cała kwotę. Natomiast jak los nie będzie na tyle łaskaw i zakład okaże się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Użytkownicy z Cashbacka będą mogli skorzystać wyłącznie wtedy, gdy wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Gracz później, takiej możliwości nie będzie posiadał.

Jednak to nie wszystko co ten operator posiada w swojej ofercie. Dostępna jest chociażby promocja „Betclic liga”. W ramach tej oferty gracze mogą liczyć na extra gotówkę i to niezależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za wygrany kupon w STS. Pula nagród 5 000 PLN
Następny artykułBonus dla każdego gracza bez depozytu od Betclic.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE