Z okazji turnieju tenisowego Indian Wells bukmacher STS nagradza swoich aktywnych graczy darmowymi środkami. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na dodatkowe środki.

STS rozdaje bonusy za obstawienie Indian Wells 2021

STS rozdaje bonusy za obstawienie Indian Wells 2021

A śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy turniej. Bowiem podczas Indian Wells będziemy mogli oglądać czołowych zawodników na Świecie w tenisa. Dodatkowo my liczymy na pewno na dobre występy naszych rodaków, jak Igę Świątek oraz Huberta Hurkacza.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN” i liczyć na dodatkowe środki będzie musiał koniecznie do tej oferty się zapisać na stronie www.STS.pl. A wspomniana promocja aktywna jest graczom w dniach od 6 do 13 października do godziny 23:59.

Indian Wells – nagrody dla graczy

Chcąc liczyć na dodatkowe środki należy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty LIVE na mecze z Indian Wells. Dodatkowo kurs łączny nie może być mniejszych niż 1.50.

betclic polska bonus za darmo
Aktualny kod promocyjny na bonus cashback w Betclic Polska

Typerzy, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na extra premię w wysokości 20% stawki, gdzie można otrzymać nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 60 000 PLN
Następny artykułBukmacher STS nagradza aktywnych typerów sportów wirtualnych
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE