Specjalną ofertę promocją każdemu graczowi oferuje bukmacher Betlic. Wystarczy, że gracz zaloguje się na swoje konto, a w zamian otrzyma darmowy bonus i to bez dokonywania żadnego depozytu. Maksymalna kwota, jaka może znaleźć się na koncie gracza, to aż 5 000 PLN.

Pewna gotówka bez wpłaty własnej

Pewna gotówka bez wpłaty własnej

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów starają się coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że coraz więcej rozgrywanych jest meczy.

Natomiast bukmacher Betclic oferuje akcję specjalną ” Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN”. Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który do 26 maja o godz 23:59 będzie posiadał konto na stronie www.Betclic.pl.

Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału w tej ofercie gracze nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Darmowe bonusy bez depozytu

Warunki promocji „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN” są bardzo proste. Wystarczy, bowiem zalogować się na swoje konto w dniach od 28 maja 18:00 do 4 czerwca do godziny 23:59 w serwisie www.Betclic.pl

A następnie trzeba kliknąć w specjalny komunikat, który pojawi się na stronie „CONFIRM BONUS”. Po czym automatycznie na konto gracza trafi bonus, który może wynieść nawet 5 000 PLN.

bonus bez depozytu od Fortuny za darmo

Tabela z nagrodami przedstawia się następująco:

Liczba graczyBonus
1 Gracz5 000 PLN
2 000 Graczy100 PLN – 1000 PLN
Pozostali Gracze5 PLN- 100 PLN

Jednak trzeba nadmienić, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Kod promocyjny w Betclic Polska

Warto jest również wiedzieć, że każdy nowy gracz obstawienie meczy u bukmachera Betclic może rozpocząć bez żadnego ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne — >> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Wówczas, jak pierwszy zakład okaże się wygrany, to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

To nie wszystko co bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Bowiem każdy gracz może liczyć na większe wygrane w ramach akcji „Multi+”. W tej ofercie typer może liczyć na premię nawet o wartości 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Esport – obstawianie z ekstra kasą! Bonus dla graczy od Betclic
Następny artykułSTS zwiększa wygrane graczom. Co tydzień pewne bonusy.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE