Bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszą promocję typerom – „Kumulacja 5 000 PLN”. Wystarczy obstawiać zakłady z Lig alternatywnych, w zamian można zgarnąć ekstra gotówkę. Bowiem pula nagród przeznaczona przez bukmachera to 5 000 PLN.

Dodatkowy bonus za wygrany kupon

Dodatkowy bonus za wygrany kupon

Nie da się ukryć, że oferty póki co bukmacherów nie są zbyt bogate. Wynika to z tego, że większość rozgrywek zwyczajnie jest zawieszona. To wszystko sprawia, że większą popularnością cieszą się chociażby ligi alternatywne.

Bukmacher STS w swojej ofercie posiada chociażby, takie dyscypliny, jak piłkę nożną, czy też tenis. W dodatku oferta STS na te zmagania jest dosyć bogate, ponieważ dostępne są zarówno zdarzenia przedmeczowe, ale i „na żywo”.

W związku z tym wspomniany operator w swojej ofercie posiada promocję „Kumulacja 5 000 PLN”. W ramach tej akcji każdy gracz oprócz wygranej może otrzyma darmowe środki.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że trzeba koniecznie do tej akcji się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się z zakładce „Kumulacja 5 000 PLN”.

Extra gotówka dla graczy.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy do 3 maja do godz. 23:59 obstawiać zdarzenia z Lig alternatywnych. Jednak trzeba mieć na uwadze, ze kwalifikują się kupony AKO, na których musi znaleźć się sześć zdarzeń z wspomnianych rozgrywek.

Typy oddane przez gracza mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jak piłka nożna, czy też tenis. W dodatku zdarzenia mogą być z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Jednak istotnym aspektem w tym wszystkim jest to, że kurs minimalny zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.30.

betclic polska bonus za darmo
Aktualny kod promocyjny na bonus cashback w Betclic Polska

Dobra informacja dla typerów jest taka, że mogą zagrać dowolną ilość zakładów. Jednak istotny czynnik tego jest taki, że zakład musi zostać zawarty za minimum 15 PLN.

Zakład okazał się wygrany? Super. Bowiem pula nagród, czyli 5 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zakłady zostały rozliczone jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji.

Bonus za rejestrację w STS.

Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim graczom najnowszą promocję powitalną. A mianowicie już za rejestrację online i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” na konto gracza trafi 29 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Natomiast na premię do 1200 PLN może liczyć ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas bukmacher STS przyzna bonus równowartości pierwszej wpłaty.

Gracze, którzy posiadają konto u wspomnianego operatora mogą liczyć na szereg innych ciekawych promocji zarówno na Esport, sporty wirtualne, czy też chociażby Betgames, gdzie to można pograć legalnie chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback na sporty wirtualne u bukmachera STS. Zwrot 100% stawki ze sportów wirtualnych.
Następny artykułBonus na Esport – obstawianie z ekstra kasą! Bonus dla graczy od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE