Bukmacher STS w swojej ofercie posiada gry karciane jak poker, wojnę oraz Bakaret. Z Betgames można w pełni legalnie korzystać. W dodatku pierwszy zakład jest bez ryzyka, bowiem bukmacher dokonuje zwrotu stawki.

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Warunki tej promocji są bardzo proste, a poza tym nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej akcji kwalifikują się kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe, na których będą znajdować się same zdarzenia z Betgames. Fani pokera na pewno mogą znowu poczuć „trochę adrenaliny” w związanych z tą grą.

Stawka kuponu musi wynosić dokładną kwotę 20 PLN. Natomiast warto jest wiedzieć, że z promocji automatycznie zostanie wykluczona kupony zagrany za środki bonusowe.

bonus bez depozytu od Fortuny za darmo

Jeśli okaże się, że kupon został rozliczny jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Zwrot formie środków bonusowych trafi na konto użytkownik maksymalnie do 24 godzin.

STS: Bonus bez wpłaty własnej

Bukmacher STS nowym graczom oferuje darmowy bonus bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Dodatkowo gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki równowartości wpłaty. Typer może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla najlepszych typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Następny artykuł510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE