Bukmacher Betfan posiada niezwykle ciekawą promocję na start swoim graczom, w której to można otrzymać nawet do 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie oraz zakład bez ryzyka.

Betfan: Darmowa promocja na start dla nowych graczy

Betfan: Darmowa promocja na start dla nowych graczy

Betfan jest to polski legalny bukmacher. Korzystanie z niego jest w pełni zgodne z polskim prawem, bowiem ten operator posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Z pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiada konta u bukmachera Betfan.

Chcąc otrzymać bonus nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Betfan. Sam proces jest niezwykle szybki i prosty. Nie zajmie zbyt wiele czasu. Wystarczy bowiem podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Istotne jest w tym wszystkim wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że zostanie aktywowany bonus za dokonanie trzech pierwszych depozytów.

Darmowy Cashback u bukmachera BetClic.

Następnym krokiem jest to już dokonanie depozytu. Promocja po wpisaniu kodu promocyjnego obejmuje trzy pierwsze depozyty, a operator przyznaje bonus w wysokości wpłaty, czyli gracz dokonał wpłaty 600 PLN druga taka kwota pojawi się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Za każdą z trzech pierwszych wpłat można otrzymać nawet 1000 PLN. To wszystko sprawia że za dokonanie trzech pierwszych depozytów na konto gracza może trafić nawet 3000 PLN.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza automatycznie po tym jak operator zaksięguje wpłatę. Otrzymane środki będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Darmowy zakład bez ryzyka u bukmachera Betfan

Chcąc zagrać zakład bez ryzyka należy zawrzeć kupon AKO za co najmniej 20 PLN, którego kurs łączny musi wynieść minimum 2.20. Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli bukmacher Betfan dokona zwrotu stawki. 

Bukmacher maksymalnie przyzna zwrot stawki do 50 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułBukmacher STS – darmowy kod promocyjny na start
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE