BetClic oferuje obecnie graczom najwyższy pierwszy zakład ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, bo aż do 550 złotych. Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne, które znajduje się poniżej w artykule.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Gracz chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Podstawowa czynność jest to rejestracja konta na stronie www.BetClic.pl.

Proces założenie konta w żadnym wypadku nie zajmie graczowi zbyt wiele minut, ponieważ koniecznie trzeba tam podać jedynie swoje podstawowe dane osobowe.

BetClic kod promocyjny za darmo

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka. Zrobić to można jedynie poprzez wpisanie hasła promocyjnego „KOD550” podczas rejestracji konta.

Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Po spełnieniu powyższych warunków promocyjnych graczowi pozostaje dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu.

betfan kod promocyjny za darmo

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajda się na zakładzie, ponieważ kwalifikują się wszystkie typy z całej oferty bukmachera BetClic, które mogą być przedmeczowe oraz na żywo.

Zakład jak okaże się wygrany to super. Wówczas cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki do 550 złotych. Pod warunkiem, że spełnia powyższe warunki promocji.

Bukmacher Betclic posiada oczywiście aplikację mobilną do obstawiania meczów, w tejże aplikacji także można uczestniczyć w promocji. Aplikacja Betclic na Androida jest do pobrania ze strony internetowej bukmachera.

Bukmacher BetClic online w Polsce

Legalny bukmacher w Polsce BetClic online oferuje często darmowe bonusy za obstawienie spotkań, czy też Jackpoty.

Warto jest wiedzieć, że dostępna jest TV BetClic, w której to użytkownicy mogą legalnie i to bez żadnych opłat oglądać wydarzenia sportowe na żywo!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe kody bonusowe u legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułPoker online legalnie w Polsce. Betgames w STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE