Jeszcze tylko w poniedziałek 19 sierpnia trwa promocja bukmachera BetClic, który to oferuje dodatkowy bonus oprócz wygranej w wysokości 40 PLN.

Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Warto jest wiedzieć, ze chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony pojedyncze, na których musi znajdować się typ z piłki nożnej. Operator dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo, ale kurs typu nie może być mniejszy niż 1.70.

Należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone najpóźniej do 19 sierpnia do godziny 23:59.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher automatycznie z tej akcji wyklucza kupony:

  • zagrane za środki bonusowe
  • z wykorzystaną opcją Cashout

Gracz, którego dwa kupony spełniają powyższe warunki promocji, a dodatkowo zostały rozliczone jako wygrane otrzymają oprócz kwoty wygranej dodatkowy bonus o wartości 40 PLN.

Nagroda trafi na konto gracza w formie środków bonusowych w dniu 20 sierpnia do godz. 23:59.

Darmowy Cashout od bukmachera BetClic:

Legalny polski bukmachera BetClic ma ciekawą promocją na start w postaci zakładu bez ryzyka.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Jeżeli pierwszy kupon okażę się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać zwrot do 500 PLN. Natomiast jeżeli zagrany kupon okażę się wygrany to gracz otrzyma całą kwotę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenis – kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Następny artykułDarmowe nagrody dla aktywnych typerów od bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE