Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną „Futbol totalny. Freebety na graczy”, w której to akcji każdy z typerów może liczyć na extra kasę za obstawienie meczy.

Bonusy za typowanie piłki nożnej w eWinner. Co weekend 75 PLN dla graczy

Bonusy za typowanie piłki nożnej w eWinner. Co weekend 75 PLN dla graczy

A niewątpliwie jest co przed nami typować, ponieważ ciekawych konfrontacji na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie potyczki, jak m.in. Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, czy też LaLiga.

Użytkownik, który chce skorzystać z akcji promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy” musi mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie u legalnego bukmachera www.eWinner.pl i tym samym aktywna w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Pewne freebety za obstawienie meczy

Bukmacher eWinner PL online w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe, na których to muszą znajdować się wyłącznie mecze z piłki nożnej.

Należy mieć na uwadze, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka kuponu wynosić musi równo 49 PLN.

bonus bez depozytu od Fortuny za darmo

To sprawi, że każdy użytkownik w KAŻDY dzień trwania promocji może otrzymać freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak jego zakład został rozliczony. Łącznie co weekend każdy z typerów może liczyć na gwarantowane 75 PLN.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którego skład wchodzą następujące bonusy.

Już pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu na konto każdemu użytkownika może trafić nawet 500 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocyjne Betfan – gdzie ich szukać?
Następny artykułDlaczego piłka nożna to najczęściej typowany sport u bukmachera Betfan?
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE