Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom oferuje legalny bukmacher BetFan. Każdy typer może liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 600 PLN.

Bonus do 600 PLN na start w BetFan.

Bonus do 600 PLN na start w BetFan.

Warto jest mieć na uwadze, że jest Cashback u wspomnianego operatora jest najwyższym bezpiecznym kuponem ze wszystkim operatorów w Polsce. W dodatku nie trzeba nigdzie do niego się zgłaszać.

Pierwsza, a zarazem podstawa czynność, jaką trzeba wykonać jest rejestracja konta na stronie www.BetFan.pl. Warto jest mieć na uwadze, że cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i nie sprawi nikomu większość problemów.

Należy mieć na uwadze, że koniecznie jest wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

darmowa gotówka na start STS

Następnie pozostaje już dokonanie depozytu i zagranie pierwszego zakładu. Gracz sam wybiera, jaki będzie to będzie rodzaj kupony. W dodatku dostępne są wszystkie zdarzenia, jakie są dostępne u bukmachera BetFan.

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku, gdy zakład okazał się przegrany gracz otrzyma zwrot stawki, aż do 600 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSuperbet nowy pakiet powitalny bonus do 584 PLN
Następny artykułExtra 40 PLN dla typerów od bukmachera Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE