Legalny bukmacher BetClic oferuje na start graczom Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupo został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki nawet do 510. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Z tego bonusu może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są niezywkle proste i czytelnego dla każdej osoby, a co za tym idzie nie sprawią większych problemów. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.BetClic.pl. Trzeba tam podać swoje podstawowe dane jak chociażby imię czy też nazwisko.

Najważniejsze w tym wszystkim jest wpisanie kod promocyjnego KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Betclic dokona aktywacji pakietu powitalnego.

bonus bez depozytu od Fortuny za darmo

Pozostaje następnie dokonanie już pierwszej wpłaty i zagranie kuponu.

Należy pamiętać, że zakładem bez ryzyka objęty jest jedynie pierwszy kupon. I jeżeli okaże się on wygrana cała kwota trafi na konto gracza, zaś przy przegranym bukmacher Betclic dokona 100% stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczne Betgames. 20 PLN jako zwrot od bukmachera STS!
Następny artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE