W związku z spotkaniami rewanżowymi w ramach ćwierćfinałów piłkarskiej Ligi Mistrzów bukmacher STS przygotował wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to gracze mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon.

Bezpieczne 50 PLN na zakłady LIVE w STS

Bezpieczne 50 PLN na zakłady LIVE w STS

Śmiało można powiedzieć, ze przed nami ciekawe pojedynki w piłkarskiej Lidze Mistrzów, ponieważ dojdzie do takich rywalizacji, jak chociażby PSG vs Bayern Monachium, Chelsea vs Porto, Borussia Dortmund vs Manchester City oraz Liverpool vs Real Madryt.

Na tą okazję każdy użytkownik ma doskonałą okazję do skorzystania z oferty promocyjnej „Bezpieczne 50 PLN LIVE”, która aktywna jest do 14 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc skorzystać z tej oferty promocyjnej należy koniecznie się do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl.

STS mniejsza przegrane graczom:

W ramach wspomnianej promocji gracz musi zagrać zakład SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty LIVE na mecze ćwierćfinałowe z piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka minimalna to 50 PLN. Jednak na uwadze warto jest mieć to, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie koniecznie muszą zostać rozliczone do 14 kwietnia do godziny 23:59.

betclic polska bonus za darmo
Aktualny kod promocyjny na bonus cashback w Betclic Polska

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot w wysokokości 50% stawki do 50 PLN.

Bonus powitalny w STS do 1229 PLN:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci:

  • darmowych 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premii równowartości depozytu do 1200 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze specjalny kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra 40 PLN dla typerów od bukmachera Betclic
Następny artykułKod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner 2021
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Freebety Betclic, Betfan. Bonusy bez depozytu: STS, Etoto, Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE